Menu Zamknij

Kredyt na samochód bez zdolności kredytowej – nie polecam

Wbieramy swój pierwszy samochód. Zakup pierwszego auta to naprawdę spore wydarzenie. Wobec tego bardzo łatwo będzie tutaj kierować nam się emocjami, nie zaś zdrowym rozsądkiem. Nie będzie to jednak zbyt mądre rozwiązanie, gdyż w ten sposób będziemy mogli kupić auto niepraktyczne, w złym stanie technicznym czy tez posiadające jakieś inne wady. Zanim więc przyjdzie nam podjąć ostateczną decyzję – ochłońmy i zastanówmy się nad możliwie najlepszym wyborem.

Nikomu nie polecam startowania od kredyty bez zaświadczeń na samochody używane, gdyż startowanie w ten sposób właśnie nie jest najciekawszym sposobem. Podobnie rzecz ma się jeśli chodzi o kredyt na samochód bez zdolności kredytowej. Najlepiej jest unikać jakichkolwiek zobowiązań kredytowych, gdyż te nigdy nie są czymś dobrym. Kupić powinniśmy sobie taki samochód, na który to będzie nas po prostu stać.

Warto jest mieć na uwadze takie kwestie, jak spalanie danego egzemplarza czy też koszta poszczególnych napraw. Co z tego, że przyjdzie nam kupić jakąś fikuśną limuzynę, kiedy to jej naprawy będą naprawdę drogie, a to ze względu chociażby na fakt, że nie każdy będzie w stanie je przeprowadzić. Najlepsze na pierwsze auto są konstrukcje proste, bez jakichś większych filozofii. W takim przypadku będziemy mogli się nawet pokusić o naprawy we własnym zakresie.

Opublikowany wInformacje kredytowe

Dodaj komentarz